• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ürünlerimiz
Sipariş İçin
Mini Elektrikli Taş Değirmeni

Özgün Tasarım

Özgün bir tasarıma sahip Yedi Yıldızlar Elektrikli Taş değirmenleri ile öğütülerek hazırlanan gıdalar ile daha sağlıklı bir yaşamının kapısını aralamak her insanın tabii bir hakkıdır.

Geleneksel Üretim


 Yedi Yıldızlar Değirmeni , geleneksel üretim tarzlarından biri olan taş değirmenlerini modernleştirerek her eve işyerine, cafeye, lokantaya, kantine, hastanelere, okullara, rezidansa vb. yerlerde kullanılmak üzere elektrikli taş değirmenleri üreterek, doğal tatları korumayı ve organik besinleri tüketmeyi ve işleyerek un haline getirmeyi kendisine görev bilmiştir.

İletişim


 İsim  Konu  Telefon  Mesaj
Yedi Yıldızlar Üretim Sanayi

Topçular Mah.Rami Kışla Cad.No:68 Eyüp-İSTANBUL

                            Sipariş Vermek için-İstenilen ürünün adı,kodu ve miktarı ile ilgili olarak iletişim formuna mesaj bırakabilirsiniz  veya

-Her bir ürünün sayfasında bulunan Sipariş butonuna basarak Talep Formu'nu doldurabilirsiniz,

-Stok durumuna göre ürün veya ürün miktarına bakılarak Siparişiniz kaydedilir,

-Siparişinizin  ne zaman hazırlanacağı ve kargoya verileceği tarafınıza bildirilir,

-Ürün veya ürünler  kargoya verilmeden önceden  tarafınıza iletilen Banka hesap numarasına siparişinizin toplam bedelinin yatırılması talep edilir,

-Fatura adınıza  düzenlenip ürünle birlikte gönderilmektedir. İşyeri namına fatura kesilmesi için firma ismi,adres ve vergi numarasının tam olarak tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir.

-Fiyatlara KDV dahildir.

-Ürünümüz yerli imalat olup üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

-AKL-1332 kodlu Klasik Mini Taş Değirmeni için Aksesuarlar fiyata dahil değildir,

-Ürünlerle ilgili teknik detaylara ürün sayfamızdan ulaşabilirsiniz,

-Sipariş verirken ürün kodunu lütfen belirtiniz,

-10 yıl boyunca yedek parça  garantilidir.

Hava Durumu
Takvim
Yerli ÜretimHer zaman rahatlıkla ürünümüze ve yardımcı apartlarına ulaşılabilirsiniz...

Özel üretim

Özel Üretim

Yedi Yıldızlar, özel olarak değirmen imalatı yapmaktadır,

Ürünlerimizde kalite ve ergonomi ön plandadır,

Değirmen taşları tekniğine uygun olarak  kesilmekte ve işlenmektedir,

Doğal Yaşam
 Doğal Yaşam


Doğal yaşamın en temel gereksinimi olan gıda ve yiyeceklerinizi "Yedi Yıldızlar Değirmeni"  kullanarak hazırlayabilirsiniz.Un veya Gevrek haline getirdiğiniz ürünlerinizle;ekmek  çeşitlerini,hastalarınız için tuzsuz gıdaları,çorbaları hazırlayabilirsiniz.
Buğday ve Kepek
Tam Buğday Unu ve Ekmeği,insan bedenine uygun bir besindir.Tam buğday ekmeği lif açısından oldukça zengindir.Buğdayın içinde  bulunan kepek ile tohum kısmındaki antioksidan maddeler,vucudu korur.Buğday kepeğini ayırmak vücudu faydalı birçok etkenlerden geri bırakmak demektir.
Taş Değirmenler
 Taş Değirmenler

İnsanlar eski yüzyıllardan bugüne kadar temel gıda maddelerini öğütmek için taş değirmenler kullanmışlardır. Geleneksel hale gelen bu öğütme yöntemiyle gıdalarını hazırlamak için ihtiyaç duydukları temel maddeleri incelterek ve un haline getirerek hem hayatta kalmış hemde sağlıklarını korumuşlardır. Katkısız ve doğal ürünlerle çevrili hayatlarını sürdürürken temel besinleri en iyi şekilde kullanmış ve onlardan yararlanmıştır.

Örneğin organik bir buğday; E-B vitamin deposu, protein deposu olup sindirim sisteminin çalışmasını düzenlediği obezite oluşumunu önlediği, diyabetli hastalarda damar komplikasyonlarını önlemeye yardımcı olduğu, koroner kalp hastalığını azaltığı, bağışıklık sistemini desteklediği ve yaşlanmayı geciktirdiği uzmanlarca belirtilmektedir. Ayrıca buğday kepeğininin önemli bir antioksidan olduğuda bilinmektedir.

Konunun uzmanları tam buğday ekmeğinin kansere ve diyabete karşı kullanılması gerektiğini belirtmekteler.