• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ürünlerimiz
Sipariş İçin
Mini Elektrikli Taş Değirmeni

Özgün Tasarım

Özgün bir tasarıma sahip Yedi Yıldızlar Elektrikli Taş değirmenleri ile öğütülerek hazırlanan gıdalar ile daha sağlıklı bir yaşamının kapısını aralamak her insanın tabii bir hakkıdır.

Geleneksel Üretim


 Yedi Yıldızlar Değirmeni , geleneksel üretim tarzlarından biri olan taş değirmenlerini modernleştirerek her eve işyerine, cafeye, lokantaya, kantine, hastanelere, okullara, rezidansa vb. yerlerde kullanılmak üzere elektrikli taş değirmenleri üreterek, doğal tatları korumayı ve organik besinleri tüketmeyi ve işleyerek un haline getirmeyi kendisine görev bilmiştir.

Hakkımızda

      Hakkımızda

Firmamızın temelleri ,2004 yılında elektrik cihazları üretmek için atılmıştır. Firmamız 2016 tarihi itibariyle gelişen şartları da göz önüne alarak elektrikli taş değirmenleri üretmeye başlamıştır. Doğal ve organik yaşamı kendisine ilke edinen firmamız “Yedi Yıldızlar Değirmenleri” adı ile kullanıcılara hizmet vermeye başlamıştır.

Misyonumuz

Ülkemizin teknik altyapısını kullanarak ve geliştirerek ,sağlıklı ve uzun ömürlü hayatlar için nesilden nesile aktarılan geleneksel tüketim şeklimizi de koruyarak ,kalite standartları çerçevesinde "Yedi Yıldızlar Değirmenleri" adı altında,doğal elektrikli taş değirmenleri üretmektedir.Firmamız tarafından üretilen elektrikli taş değirmenleri ile gıda ve yiyeceklerin hazırlanmasına doğrudan etki ederek katkısız ve sağlıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırılmasında yardımcı oluyoruz ve genel sağlık hizmetlerine destekliyoruz.

Vizyonumuz

Yaşam kalitesini artıran katkısız ve doğal ürünlerin tüketilmesi için teknolojinin en son noktasında,kaliteli ve yerli değirmenler geliştirerek,sağlığa ve yaşama katkıda bulunmaktır.Sloganımız:

Doğal ve sağlıklı bir hayat için "Yedi Yıldızlar Mini Elektrikli Taş Değirmenleri "
Hava Durumu
Takvim
Yerli ÜretimHer zaman rahatlıkla ürünümüze ve yardımcı apartlarına ulaşılabilirsiniz...

Özel üretim

Özel Üretim

Yedi Yıldızlar, özel olarak değirmen imalatı yapmaktadır,

Ürünlerimizde kalite ve ergonomi ön plandadır,

Değirmen taşları tekniğine uygun olarak  kesilmekte ve işlenmektedir,

Doğal Yaşam
 Doğal Yaşam


Doğal yaşamın en temel gereksinimi olan gıda ve yiyeceklerinizi "Yedi Yıldızlar Değirmeni"  kullanarak hazırlayabilirsiniz.Un veya Gevrek haline getirdiğiniz ürünlerinizle;ekmek  çeşitlerini,hastalarınız için tuzsuz gıdaları,çorbaları hazırlayabilirsiniz.
Buğday ve Kepek
Tam Buğday Unu ve Ekmeği,insan bedenine uygun bir besindir.Tam buğday ekmeği lif açısından oldukça zengindir.Buğdayın içinde  bulunan kepek ile tohum kısmındaki antioksidan maddeler,vucudu korur.Buğday kepeğini ayırmak vücudu faydalı birçok etkenlerden geri bırakmak demektir.
Taş Değirmenler
 Taş Değirmenler

İnsanlar eski yüzyıllardan bugüne kadar temel gıda maddelerini öğütmek için taş değirmenler kullanmışlardır. Geleneksel hale gelen bu öğütme yöntemiyle gıdalarını hazırlamak için ihtiyaç duydukları temel maddeleri incelterek ve un haline getirerek hem hayatta kalmış hemde sağlıklarını korumuşlardır. Katkısız ve doğal ürünlerle çevrili hayatlarını sürdürürken temel besinleri en iyi şekilde kullanmış ve onlardan yararlanmıştır.

Örneğin organik bir buğday; E-B vitamin deposu, protein deposu olup sindirim sisteminin çalışmasını düzenlediği obezite oluşumunu önlediği, diyabetli hastalarda damar komplikasyonlarını önlemeye yardımcı olduğu, koroner kalp hastalığını azaltığı, bağışıklık sistemini desteklediği ve yaşlanmayı geciktirdiği uzmanlarca belirtilmektedir. Ayrıca buğday kepeğininin önemli bir antioksidan olduğuda bilinmektedir.

Konunun uzmanları tam buğday ekmeğinin kansere ve diyabete karşı kullanılması gerektiğini belirtmekteler.