• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Ürünlerimiz
Sipariş İçin
Mini Elektrikli Taş Değirmeni

Özgün Tasarım

Özgün bir tasarıma sahip Yedi Yıldızlar Elektrikli Taş değirmenleri ile öğütülerek hazırlanan gıdalar ile daha sağlıklı bir yaşamının kapısını aralamak her insanın tabii bir hakkıdır.

Geleneksel Üretim


 Yedi Yıldızlar Değirmeni , geleneksel üretim tarzlarından biri olan taş değirmenlerini modernleştirerek her eve işyerine, cafeye, lokantaya, kantine, hastanelere, okullara, rezidansa vb. yerlerde kullanılmak üzere elektrikli taş değirmenleri üreterek, doğal tatları korumayı ve organik besinleri tüketmeyi ve işleyerek un haline getirmeyi kendisine görev bilmiştir.

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Felix Auger Franchis (05/07/2019 07:35)
Konu : Un degirmenileri
Mesaj : Merhaba. Ben Canadian bir master öğrencisiyim. Montreal de ailem firin var. Turkiye ile ilgili eski cag arastirmasi yapıyorum. Suan almanyada yasiyorum. Urunlerin Euro olarak ne kadar para yapıyor bilmeyi istiyorum. Cok güzel
urunler gozukuyor.

Tesekkur
"Bay Franchis, Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Yedi yıldızlar Değirmeni olarak Ürünlerimizin Euro fiyatları mail adresinize gönderilecek.Öğrencilik hayatınızda başarılar dileriz. Hoşçakalınız.."
Editör Notu
Hale Yerlikaya (02/02/2019 21:49)
Konu : Ev tipi taş değirmeni
Mesaj : İmkanlarım elverdiği ölçüde organik ürünleri kullanmaya gayret ediyorum.Ürünlerinizi inceledim,çok hoşuma gitti ancak şimdilik bütçem elvermiyor.doğup büyüdüğüm köyde bir değirmen vardı,derenin yanında suyla çalışıyordu.Dedem arpa ve kırmızı buğday öğütmeye götürürdü.Anneannem pide genişliğinde ,üstü kabaran esmer ekmekleri tandır dedikleri odunla ısıtılan toprak fırında yapardı,onun lezzetini hayatım boyunca unutamam.Bana tatlı anılarımı yeniden hatırlattığınız için teşekkür ederim.Şayet 2019 yılı içinde kampanyanız olursa mail adresime bilgilendirme yapmanızı rica ediyorum. Ağabeyim ve kendim için ilgilenebilirim.Hoşçakalınız
"Size tatlı anılarınızı hatırlatabilmiş olmak,bizim için mutluluk kaynağı oldu.2019 yılında kampanya yapmayı planlıyoruz.Muhtemelen kampanya yaza doğru olur.İsminiz ve e-posta adresiniz kayıt edildi.İyi günler dileklerimizle.Saygılarımızla."
Editör Notu
Mustafa Demirhan (18/12/2018 11:38)
Konu : Un Değirmeni
Mesaj : Doğal yaşamı destekleyen bir makine olması, evde pirinç, mercimek, buğday, cavdar öğüterek kendi yemeğimi kendimin yapabiliyor olması. Ondan eşsiz bir lezzet almamı sağlıyor, gerçekten çok mutlu ediyor. Doğal hayata katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.
Aslan Bilgili (15/12/2018 11:25)
Konu : Hayırlı olsun
Mesaj : Hayırlı uğurlu olsun,Yolunuz açık olsun.Ürünlerinizi inceleyip sizi arayacağım.Saygılarımla
"Alakanız için teşekkür ederiz."
Editör Notu
Hava Durumu
Takvim
Yerli ÜretimHer zaman rahatlıkla ürünümüze ve yardımcı apartlarına ulaşılabilirsiniz...

Özel üretim

Özel Üretim

Yedi Yıldızlar, özel olarak değirmen imalatı yapmaktadır,

Ürünlerimizde kalite ve ergonomi ön plandadır,

Değirmen taşları tekniğine uygun olarak  kesilmekte ve işlenmektedir,

Doğal Yaşam
 Doğal Yaşam


Doğal yaşamın en temel gereksinimi olan gıda ve yiyeceklerinizi "Yedi Yıldızlar Değirmeni"  kullanarak hazırlayabilirsiniz.Un veya Gevrek haline getirdiğiniz ürünlerinizle;ekmek  çeşitlerini,hastalarınız için tuzsuz gıdaları,çorbaları hazırlayabilirsiniz.
Buğday ve Kepek
Tam Buğday Unu ve Ekmeği,insan bedenine uygun bir besindir.Tam buğday ekmeği lif açısından oldukça zengindir.Buğdayın içinde  bulunan kepek ile tohum kısmındaki antioksidan maddeler,vucudu korur.Buğday kepeğini ayırmak vücudu faydalı birçok etkenlerden geri bırakmak demektir.
Taş Değirmenler
 Taş Değirmenler

İnsanlar eski yüzyıllardan bugüne kadar temel gıda maddelerini öğütmek için taş değirmenler kullanmışlardır. Geleneksel hale gelen bu öğütme yöntemiyle gıdalarını hazırlamak için ihtiyaç duydukları temel maddeleri incelterek ve un haline getirerek hem hayatta kalmış hemde sağlıklarını korumuşlardır. Katkısız ve doğal ürünlerle çevrili hayatlarını sürdürürken temel besinleri en iyi şekilde kullanmış ve onlardan yararlanmıştır.

Örneğin organik bir buğday; E-B vitamin deposu, protein deposu olup sindirim sisteminin çalışmasını düzenlediği obezite oluşumunu önlediği, diyabetli hastalarda damar komplikasyonlarını önlemeye yardımcı olduğu, koroner kalp hastalığını azaltığı, bağışıklık sistemini desteklediği ve yaşlanmayı geciktirdiği uzmanlarca belirtilmektedir. Ayrıca buğday kepeğininin önemli bir antioksidan olduğuda bilinmektedir.

Konunun uzmanları tam buğday ekmeğinin kansere ve diyabete karşı kullanılması gerektiğini belirtmekteler.